Test realitných portálov so zameraním na prenájom Pardubice

Zakúpili ste si dom či byt v Pardubiciach? Nemôžete nájsť vhodný prenájom Pardubice? Nezúfajte. Pripravili sme pre vás nový test najlepších realitných serverov so zameraním na ponuky bytov na prenájom Pardubice. Neveríte? Presvedčte sa sami.
 


 

1. Portál BytyPardubice.eu
Portál BytyPardubice.eu sa v našom teste môže pýšiť peknú 1. pozíciou, 4. miestom na webe seznam.cz a 3. miestom na google.cz pri vyhľadaní “prenájom Pardubice”. Vkladanie ponúk je tu zadarmo a umožňuje aj bezplatné vloženie inzerátu na hlavnú stránku, prípadne topovanie v určitých kategóriách. Inzertný formulár je naozaj jednoduchý a zo všetkých testovaných webov najrýchlejšia.

2. Portál Byty.cz
Portál Byty.cz obsadil s frázou “prenájom Pardubice” veľmi peknú 11. pozíciu vo vyhľadávači seznam.cz a 24. pozíciu na webe google.cz. Publikovať tu môžete úplne zadarmo ak dispozícii je veľmi jednoduché rozhranie, ktoré podporuje aj vkladanie videoprezentácií. Systém Byty.cz neumožňuje topovanie, ale obsahuje veľmi slušnú ponuku bytov.

3. Portál Reality-Pardubice.info
Portál Reality-Pardubice.info sa pýši 3. miestom v našom teste, 11. miestom na webe seznam.cz a 6. pozíciou na google.cz. Portál umožňuje vkladanie inzerátov a topovanie zadarmo, publikovanie je však trochu zložitejšia. Prehľad s bytmi na prenájom Pardubice iste oceníte pre naozaj široký výber.

4. Portál BezRealitky.cz
Portál BezRealitky.cz sa pýši 2. pozíciou na google.cz a 12. pozíciou na seznam.cz. Inzercia i topovanie môžete využiť úplne zadarmo a publikovanie je veľmi prehľadné a intuitívne. Zoznam s inzeráty je vizuálne naozaj vydarený a prehľad bytov na prenájom Pardubice naozaj pestrý.

5. Portál eurobydleni.cz
Portál eurobydleni.cz sa umiestňuje na 15. mieste vo vyhľadávači seznam.cz a na pekné 9. pozíciu na google.cz. Vkladanie ponúk je tu k dispozícii zdarma, neumožňuje však zvýrazňovanie. Vytváranie ponúk je síce trochu zložitejšie, ale výber s bytmi celkom slušný.

Kategórie : Články

Pridaj komentár

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist