Dom Košice

Predaj – rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii 5 km od Košíc / stav: predané

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza 5 km od Košíc. V r. 2008 bola vykonaná čiastočná rekonštrukcia: nové rozvody vody a elektriny, plastové okná. Ďalej bola zahájená rekonštrukcia kúpeľne. V súčasnej dobe je dispozícia domu 2 + 1. Z predsiene vchádzame do jednotlivých miestností, ktoré sú nepriechodné. Priestranná obývacia izba je obývacia stenou opticky rozdelený na dve časti. Vykurovanie zaisťujú krbové kachle. Vykurovanie celého domu je naplánované kotlom na tuhé palivo, ktorý je už pripravený v predsieni. Voda je do domu privedená z obecného vodovodu, na pozemku sa nachádza studňa, z ktorej sa čerpá voda na polievanie záhrady. Odpad je zvedený do žumpy. Dom je z polovice podpivničený. Nájdeme tu ešte zachovanou pekáreň chleba a udiareň. Ďalšie priestory pre využitie ponúka hospodárske budovy situované vedľa domu a priestranná záhrada. V obci je 2x do týždňa otvorený obchod s potravinami; reštauračné zariadenia. Dopravu zabezpečuje SAD, ktoré zachádzajú do obce niekoľkokrát za deň, vlaková zastávka v obci – 2 km.

Novostavba rodinného 4 izbového domu, Košice / stav: predané

Predaj novostavby rodinného domu. Dispozícia: predsieň, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou s prípravou na sprchový kút a práčku, tri samostatné izby, obývacia izba s kuchynským kútom a vstupom na plánovanú terasu. V cene sú pripravené dvere, darling a dokončenie WC. K domu patrí pozemok o celkovej výmere 767 m². Cena k jednaniu.

Bytový dom s nebytovým priestorom v prízemí, Košice / stav: predané

Predmetom predaja je bytový dom postavený v r. 1894 umiestnený v blízkosti centra mesta, napriek tomu na pokojnom mieste. Dom prešiel zásadnou rekonštrukciou v r. 1983. Má jedno podzemné podlažie (pivničné priestory), ďalej 3 nadzemné podlažia a pôdu vhodnú pre vstavanie napr ateliéru. Dom v súčasnej dobe obsahuje celkom 5 bytov o veľkosti 2 izbový byt s výmerou od 56 do 61 m², ďalej 2 byty o veľkosti 1 + kk s výmerou 34 a 36 m² a nebytový priestor, v ktorom je už dlhodobo fungujúci prevádzku krčmy a ktorého výmera je 80 m² + 33 m² využívaná plocha dvore k vonkajšiemu sedenie. Celý dom je prenajatý so zaujímavým výnosom. Dom je napojený na verejné inžinierske siete. Vykurovanie všetkých priestorov je zabezpečené plynovými kachľami. Tip – byty, domy a pozemky okres Banská Bystrica: Reality Banská Bystrica. V pivnici domu je privedený a ukončený horúcovody, na ktorý je možné dom napojiť. Celkový stav nehnuteľnosti je dobrý s priebežnou údržbou. Nebytový priestor, spoločné priestory aj jednotlivé byty sú udržiavané v kvalitnom stave, s inovatívnymi prvkami osemdesiatych rokov (napr. umakartové jadrá), bez nutnosti okamžitej investície. Ponúka sa tu možnosť rozšírenia súčasnej úžitkovej plochy domu 448 m² o priestor pôdy, ideálne pre vstavanie “obytných” ateliérov a priestor pivnice, ktorého charakter ponúka zriadenie nebytových priestorov pre rôznu činnosť. Poloha nehnuteľnosti je ideálna vzhľadom na blízkosť centra, MHD a ostatné občianskej vybavenosti.

Predaj nehnuteľnosti pri Košiciach / stav: predané

Predaj nehnuteľnosti pozostávajúci z dvoch 2 budov na pozemku 3 040m ², hlavná budova s obyt. priestorom 275 m², disp. 5 + 1, na prízemí kuchyňa s obývacou časťou a posedením pri krbe, s halou, predsieňou, WC a techn. miestností, na poschodí 4 izby + šatňa + kúp s WC, druhá budova s obyt. pl. 140 m² s disp. 4 + 1 + kúpeľňa, možnosť ďalšieho zväčšenia obytnej plochy o podkrovné vstavanie, obe budovy samostatné, s vl prípojkami, na časti pozemku vyrastené ovocné stromy, zapustený bazén (10 x 5); celý objekt citlivo zrenovovaný (rek. r. 2000) s dochovanými pôv. prvky, voľné ihneď, vhodné na komerčných. účely aj k rod. bývanie (centrum do 10 km), v dochádzkové vzd. golfové ihrisko.

Dobrovoľná dražba RD – Košice / stav: predané

Dobrovoľná dražba rodinného domu v Košiciach. Jedná sa o samostatne stojaci objekt umiestnený na st. p.č. 228 s manzardovou strechou s vežičkou. Bytový dom má tri nadzemné podlažia, jedno podzemné podlažie a voľný podkrovný priestor. Základy z monolitického betónu poprekladané lomovým kameňom s izoláciou proti zemnej vlhkosti. Zvislé konštrukcie murované z tehlového muriva 1. PP hr. 60 cm, a 1. NP – 3. NP hr. 45 cm. Stropy nad 1. PP z tehlové klenby uložené do oceľových nosníkov, stropy nad 1. NP – 3. NP drevené polospalné s rovným podhľadom. Krytina z azbestocementových šablón na debnenie z dosiek. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky vápenocementové hrubé, vnútorné omietky vápenné hladké. Vonkajší obklad sokla z kameňa. Vnútorné obklady bežné keramické av časti chýba. Schody z monolitického betónu s teracovým povrchom a do 1. PP. betónové. Tip – Inzercia nehnuteľností Trnava: Reality Trnava. Okná drevené dvojité. Vnútorné dvere balené do obložkových zárubní. Podlahy obytných miestností doskové. Podlahy ostatných miestností betónové s teracovým povrchom (chodby az betónovej mazaniny (1. PP). Vykurovanie lokálne pecou na tuhé palivá av časti etážové s kotlom na tuhé palivá (ku dňu ocenenia nefunkčný). Elektroinštalácia svetelný i motorový prúd. Bleskozvod áno. Rozvod studenej a teplej vody. Zdroj teplej vody sú elektrické bojlery. odkanalizovanie od všetkých zariaďovacích predmetov. Vnútorné vybavenie umývadlá, WC, plechové vane. Bytový dom bez výťahu. Príslušenstvo stavby: vonkajšie úpravy, trvalé porasty.

Investičnú príležitosť – dvojgeneračný RD s dvoma bytmi / stav: predané

Investičnú príležitosť – zaujímavý solitérny RD s dvoma samostatnými bytmi o veľkosti 1 + 1 a 3 + 1 v krásnej tichej lokalite – Košice. Dom je nepodpivničený so zast. pl.: 98 m², už. pl.: 220 m² a pozemkom 364 m². V prízemí izba, kuchyňa, šatňa, WC, kotolňa, uhoľnej a 2 garáže. V poschodí byt o veľkosti 3 + 1 s príslušenstvom. Tip – Inzercia nehnuteľností okres Trenčín: Reality Trenčín. Možnosť pôdne nadstavby (až 3 +1), vo voľnom pôdnym priestore. Vykurovanie je plynové, podlahy PVC + dlažby. Dom je dlhodobo prenajatý (bližšie info v kancelárii). Veľmi výhodná investícia.

Predaj RD po rekonštrukcii v Košiciach, stodola, pozemok / stav: predané

Predstavujeme predaj trojpodlažného domu v Košiciach postaveného na západnom okraji obce, u málo frekventovanej cesty. Dom je po kompletnej rekonštrukcii, má veľkú záhradu (1340 m²) a vydláždený dvor (312 m²), na ktorého okraji je zrekonštruovaná stodola slúžiace aj ako garáž. Oba objekty vrátane oplotenia smerom do ulice majú novú omietku, fasáda domu bola v r. 2010 zateplená. Pred uličnom oplotením tečie potôčik, ktorý sa neďaleko vlieva. Oblasť však nie je v záplavovej zóne a povodní nebola postihnutá. Dom je umiestnený vo svahu, suterén má samostatný prístup z dvora, na južnej strane je pod úrovňou terénu. V suteréne sú vydláždené klenuté priestory, sociálne zariadenie, príprava na kuchyňu a kotolňa s kotlom na tuhé palivo a elektrokotlom. Suterén je možné využiť pre podnikanie ako prevádzkáreň služieb, ordinácii ai V prízemí je byt o dispozícii 3 + 1 (93 m²), z obývacej izby (28 m²) je vchod na priestrannú vydláždenou terasu (cca 60 m²) umiestnenou na južnej strane domu . V podkroví (88 m²) je dokončená rekonštrukcia obytných miestností a pripravené rozvody na zriadenie kuchyne a kúpeľne. Tip – Realitný portál okres Bratislava: Reality Bratislava. Záhrada je čiastočne terasovité so múrikmi, schody a chodníčky z žulových kociek. Z hornej časti záhrady je pekný výhľad, v prípade potreby by pravdepodobne bolo možné ju využiť aj na ďalšie výstavbe. Ponúkané nehnuteľnosti sa nachádzajú v zaujímavej lokalite je výborné spojenie do centra vzdialeného len 5 km, navyše od domu je len 600, nájazd na diaľnici. V obci je MŠ, ZŠ, pošta, obchod. Táto lokalita spája výhody pokojného vidieckeho bývania s možnosťou výbornej dostupnosti krajské metropoly. Vzhľadom k rozlohe ponúkaných nehnuteľností, rozsahu rekonštrukcie a požadovanej cene môžem kúpe odporučiť.

Aktuálna ponuka: Reality Košice

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist